Hakkımızda

Şirketimiz; 1983 yılında Tuzla İçmelerde 300 m²lik bir alanda gemi sacı pazarlaması ve hurda demir ticareti ile faaliyetine başlamış, sürekli kendini yenileyerek 3.000 m² kapalı alan ve 8.000 m² açık vinçli stoklama sahasında faaliyetlerini sürdürmekte olup aradan geçen zaman içerisinde faaliyet konularına inşaat sektörünüde eklemiştir.

 

Satışı yapılan ürünlere kumlama-astar boyama ve cnc plazma ile kesim hizmeti verilmekte ve  firmamıza ait  gemi sacları stoklanmakta gerektiğinde, müşterilerimize ilave bir nakliye maliyeti olmadan kumlanıp bonayıp veya talep doğrultusunda kesilmektedir.

 

Türkiye'nin ve dünyanın kaliteli üreticilerinden  tedarik ederek gemi sacı, siyah sac, profil, köşebent, lama, hollanda profili ve boru pazarlaması yapmaktadır. Aynı zamanda yurtdışından mümessili olduğumuz firmalardan yurt içindeki yerleşik firmalarımıza proje kapsamında gemi sacı ve sanayi sacı pazarlama hizmeti de vermekteyiz. Uzmanlık alanımız gemi sanayiidir. Amacımız gemi sanayisinde geminin imalat aşamasına kadar sac temini, tahmil ve tahliyesi, kumlanıp astarlanması, plazmada kesimi, markalanması ve mamul olarak sanayicilerimize teslim edilmesini sağlayarak sanayicilerimize paradan ve zamandan kolaylık sağlamaktır.